Vi har haft många uppdrag med att arbeta fram nya varumärken och nya grafiska profiler. Se ett urval av identiteter vi har ritat nedan.

Maskinhuset www.ludvika.se

Ecopoc www.ecopoc.se

Findity, Companyexpense, Digitalreceipts, Sparakvittot www.findity.se | www.companyexpense.se | www.digitalreceipts.se | www.sparakvittot.se

Burger Bike www.burgerbike.com

Okej Ludvika (Kampanj) www.okejludvika.se

Finnskogarna www.finnskogarna.com

Engelbrekt Office www.engelbrektoffice.se

Unika Ludvika www.unikaludvika.se

PowerXec www.powerxec.com

Ludvika Kommunfastigheter www.ludvikakf.se

Stora Brunnsvik AB www.storabrunnsvik.se

Väsman Invest AB www.vasmaninvest.se

Dan Anderssonveckan www.dananderssonveckan.com

Engelbrekt Galleria www.engelbrektgalleria.se

Samarkand2015, Högskolecentrum www.samarkand2015.com

Ludvika 100 år www.ludvika100.se

Powertender www.powertender.com

Swemas www.swemas.com

Vegoria www.vegoria.se

2019 firar Landet Reklambyrå 10 år. Vi börjar nu titta vad vi åstadkommit under dessa år och ser fram emot att bli ännu äldre.